Fincanın İçindekiler


Fincanın İçindekiler


Fincanın İçindekiler


Fincanın İçindekiler
KAHVE MOLASI
YAYINCILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
E-Mail: dergi@kmarsiv.com


Dergimizi arkadaşlarına
önermek ister misin?

2 AYLIK KÜLTÜR, EDEBİYAT DERGİSİKAHVE MOLASI
Kahve Yanında Dergi

Sevgili Dostumuz,

2002 yılından beri internet üzerinde benzersiz bir yayını gerçekleştiren KAHVE MOLASI E-Gazetesi, birikimlerini, hayata bakışını, eşine az rastlanır yayın konseptini yepyeni bir dergiyle okuyucularına sunuyor.

Geniş bir yelpazeye sahip yazarların kaleminden çıkan yazılarla profesyonel uygulamaların ışığında şekillenen bir sanal gazeteyi 3 yılı aşkın süredir hergün abonelerine ulaştıran KAHVE MOLASI, Ocak 2005'ten itibaren bu uygulamasını bir gerçek dergiyle süsledi. Üçüncü sayısı halen raflarda olan dergimizin 4. sayısı Temmuz ayı sonunda okuyucularına ulaşacaktır. Her kesimden yazarların profesyonel anlayışla kaleme aldıkları yazı, deneme, hikaye, şiirlerin yanında, müzik, edebiyat, sağlık, astroloji ve daha birçok yerleşik köşesiyle okuyucularına kahve molalarında eşlik etmeyi amaçlayan dergimiz yaşam kültürünü geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır.

Internet kanalıyla hergün 5.800'ü aşan abonesine eposta olarak yollanan KAHVE MOLASI E-Gazetesi ayrıca günde 3.000 dolaylarında kişi tarafından web sitesinden izlenmektedir. Aynı bünyeden çıkan ancak yepyeni yazılarla şekillenen KAHVE MOLASI Dergisi'nin asıl hedef kitlesi bu gönüldaşlarıdır. Yaşları 20 ile 65 arasında değişen %80 oranında çalışan, okumayı, yazmayı, paylaşmayı, eğlenmeyi, teknolojiyi seven kadın erkek eşit dağılımlı bir okuyucu profiline sahiptir. KAHVE MOLASI Dergisi, Temmuz sonunda yayınlanacak 4. sayısı ve takip eden sayılarıyla sanal dünyadan sonra gerçek dünyada da okuyucularıyla buluşup, benzersiz uygulamasını her 2 mecrada birden yürütmeye devam edecektir.

96-112 sayfa A4 boyutlarında, renkli kapak dizaynıyla benzerleri arasında hemen dikkat çeken ve içeriğiyle kütüphanede saklanacak kadar değerli olacağına inandığımız, bunun için var gücümüzle çalıştığımız dergimizin sizlerin reklam amacınıza uygun olacağı görüşündeyiz.

Rezervasyonlarınız için 0216-455 5918'den bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

Selam ve sevgilerimizle,

Cem Özbatur
KAHVE MOLASI, Editör

Kahve Molası Dergisi Reklam Tarifesi (KMD_tarife.pdf - 107KB)
• Hoşgeldiniz

• Editör'den
• Yazar olmak için
• Reklam vermek    için
• Basında KMD

• İletişim


• FİNCANIN    İÇİNDEKİLER

(1) Ocak-Şubat 05
(2) Mart-Nisan 05
(3) Mayıs-Haziran 05
(4) Tem.-Ağustos 05


• YORUMLAR    GÖRÜŞLER


KAHVE MOLASI
E-GAZETE
Fincan almak ister misiniz?
Uygulama : Cem Özbatur